Pembe Panter 2 izle

Konusu: Aralarında paha biçilmez Pembe Panter Elması’nın da olduğu efsanevi hazineler dünyanın dört bir yanında çalınmaya başlayınca Başmüfettiş Dreyfus Clouseau’yu, hırsızı yakalayıp çalınan şeyleri geri getirmekle görevli bir uluslararası dedektifler ve uzmanlar ekibine tayin etmek zorunda kalır.

İlk film gibi güldürmeyi başaran espri dozu yüksek bir film. Kuşkusuz bunda Steve Martin’in Clouseau tiplemesinde ki başarısı en büyk faktör. Kadrosunda ki diğer ünlü oyuncular ile film seyredilebilir bir yapım olmuş. Üstüne bir de kainat güzeli Hintli Aiswarya Rai eklenince filmin cazibesi bir kat daha artmış oluyor.

Dün tv’de izledin tek kelimeyle muhteşemdi ilki kadar iyiydi hatta ilkinden daha iyiydi diyebilirim hayatımda izlediğim en iyi komedi serilerinden biri pembe panter serisi gülmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Bugün tvde rastladım. Bu kadar komik olabileceğini düşünmemiştim doğrusu çok güzeldi. Ardından biraz ters olsa da ilk filmini indirip izledim. Bunu altyazılı izleyemediğim için içimde bir burukluk kaldı ama dublaj gayet başarılıydı. İlk filmden kat kat daha güzel. Kesinlikle öneririm.

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on August 23, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: