Hayalet Sesler izle

Konusu: Jonathan Rivers’in eşi Anna bir cinayete kurban gitmiştir. EVP hakkında bilgi edinen Jonathan eşiyle iletişim kurmayı dener. Sanki Anna başka cinayetlerin önlenmesi için ona ulaşmaya çalışmaktadır. Yoksa Jonathan mı öyle sanıyordur? Ölülerle konuşmak, iletişim kurmak mümkün mü? EVP’ye inananlar mümkün oldugunu düsünüyorlar. Son yirmi yıldır çesitli kayıtlarda bu konu üzerine derinlemesine bir arastırma yapılıyor. EVP’ye göre bu sesler radyo, tv ve bilgisayar aracılıgı ile bize ulaşıyor.

Filmin konusunu çok beğenmedim ama yinede belki iyi bir gerilim filmi olabilir, tarzını yansıtabilir düşüncesiyle izledim fakat filmde ne gerilim vardı ne de bir korku hissetim sadece finale kadar bende merak uyandırdı, birazda gizem katmışlar. Bu yüzden filmi sıkılmadan izledim ve sanırım güzel yanı da buydu insanı sıkmıyor ama film bir gerilim filmine göre ağır ilerliyordu. Sadece final sahnesi hareketliydi ama beni çok tatmin eden bir son değildi. Michael Keaton’un oyunculuğu fena değildi. Ama film boş zamanlarda izlenecek türden bir yapım.

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 1, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: