Kimseye Söyleme izle

Konusu: Margot Beck ismindeki kadın 8 yıl önce oldukça gizemli bir şekilde cinayete kurban gider. O sıralarda yakalanmış olan bir seri katil işlediği tüm cinayetleri itiraf eder fakat Morgot’u öldürdüğünü kabul etmez. Yıllar geçtikten sonra bulunduğu yerde iki kadın cesedi daha bulunur ve eşi Alexandar da olaya dahil olur ve soruşturmaya yönelir. Alexander ipuçlarını takip ederek amansız bir koşuşturmacanın içerisine girer.
Oldukça sürükleyici ilerleyen yapım fransız filmleri içerisinde iyi bir yere sahip ve César ödüllerine layık görülerek başarısını ispat etmiştir.

Harika bir film ama pek bilinen ve isteklisi olan bi film değil ne yazıkki piyasaki onca zaman kayıplarının hit olduğunu düşünürsek reklamı kötü yapılmış ama süper bir film.

(Bu arada türkiyede yayınlanan tüm kitaplarını okudum ve hepside harikaydı kesinlikle katılıyorum.)

Filmin süresi uzun fakat finale kadar büyük bir merakla İzlettiriyor. Gizem ve gerilimin dozajını düşürmeyen kaliteli senaryo.

En az başrol karekteri Alexandar kadar izleyenlerde neler oluyor anlayamıyor,izleyiciyi kitleyen gizem finale kadar devam ediyor.

İzlenmeye değer.

Kimseye Söyleme izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 1, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: