Anadolu Kartalları izle

Yapım: 2011 ~ Türkiye
Tür: Dram, Gençlik, Macera, Romantik
Yönetmen: Ömer Vargı
Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Şevket Çoruh, Özge Özpirinçci, Ekin Türkmen, Alper Saldıran, Hande Subaşı, Ismail Filiz, çağatay Ulusoy, Alpay Kemal Atalan, İlhan Şeşen
Senaryo: Hakan Evrensel
Yapımcı: Murat Akdilek
Görüntü Yönetmeni: Uğur İçbak
Müzik: Ozan Doğulu
Gösterim Tarihi: 29 Ekim 2011 (Türkiye)

Konusu: Türk Hava Kuvvetleri’nin kuruluşunun 100′üncü yılı şerefine çekilen ‘Anadolu Kartalları’ adlı Fida Film ve Bluelf Movie ortak yapımı filmde Türk Hava Kuvvetleri’nden mezun olmaya hazırlanan bir grup Harbiyeli öğrencinin maceraları anlatılıyor.

İlk kez bu tür bir film deneniyor umarım iyi iş çıkar. Ömer Vargı ve senarist Hakan Evrensel -ki Nefes filminin senaristi kendisi- çok iddialılar. Kadro da en iyisi Engin Altan hem fiziksel olarak hem de oyunculuk açısından bu role çok uygun. Diğer genç arkadaşlar çok tecrübesiz fiziksel olarak uygunlar belki ama nasıl oynarlar bilemiyorum.

Alper Saldıran ı sonunda bi yerde gördükk.. Özge Özpirinçci çok rahatır bu filmde. Oyunculardan birisi sevgilisi, diğeride eski rol arkadaşı. Çağatay Ulusoy daha yeni oyuncu olma yollarında olduğu için oyunculuğu mükemmel olmayabilir. Bu filmde Ezel in eski hali çıkıyo karşımızda onu da ekranlarda fazla göremedik kadro iyi ama filmde inş. iyidir.

Anadolu Kartalları izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 7, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: