Mühürlü Köşk izle

Yapım: 2011 ~ Türkiye
Tür: Gerilim, Korku
Yönetmen: Serkant Yaşar Kutlubay
Oyuncular: Sibel Gökçe, Berke Kutlubay, Davut Ince, Murat Yatman, Oza Tuna Tepiroğlu, özlem Yücel, Zafer ışık
Senaryo: Serkant Yaşar Kutlubay
Yapımcı: Ber Ay Film
Müzik: Utopya Müzik Ayhan Orhuntaş
Süre: 1 saat 20 dk
Gösterim Tarihi: 30 Eylül 2011 (Türkiye)

Konusu: polislerden kaçan bir çete mühürlü bşr köşk bulur mühürü söküp girip saklanırlar ev de lanetli ruhlar vardır çete elemanları için ölüm kalım mücadelesi başlar günahlarının bedeli bu dünyada ödenecektir.

Dehşet bir korku filmi olduğu ve çok büyük bir bütçe ile amerika da dahi yeni uygulanmaya başlayan, mükemmel ses ve görüntü efektlerinin kullanıldığı söyleniyor. bu arada çekimler, istanbul şile de yapılmaya başlanıyormuş. çok iyi bir fısıltı gazetesinden aldığım haber. kadroda süpriz isimler varmış. film ekibi şile şeref otelde olacakmış önümüzdeki hafta itibariyle. film mayısta planlanan tarihte gösterime girmesi için çekilmemiş. çünkü amerikada kullanılan efekt teknolojisinin izin ve lisanslarının alınabilmesi için beklenmiş. bunun için filmin çekim ve vizyon tarihi değiştirilmek zorunda kalınmış. film setinde dünyada ilk defa kullanılacak kamera ve görüntü sistemlerinin kullanılacağı söyleniyor. bu sistemde izleyici de filmi izlerken filmin içinde olabilecekmiş galiba. yani film izlenirken. film salonun her yerinde olacakmış ve izleyiciler de kendilerini olayların içinde sanacakmış. merakla yeni vizyon tarihini bekliyorum.türkiye de değil dünyada böyle bir büyük bütçe ile korku filmi yapılmamış. filmin yapımına, büyük bir şirket ve yabancı bir ingiliz bankası da sponsormuş.her halde bir banka sponsorluğunda çekilen ilk korku filmi olsa gerek. bir ingiliz bankası dahi sponsor olduysa bu filmden büyük bir beklenti olmalı. bir korku filmi için çok büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyormuş. hadi hayırlısı. hep amerikan filmleri gişe rekor kıracak değil ya, bakalım bir türk yapımı filmi de dünyada gösterime girdiğinde nasıl bir etki ve başarı sağlayacak.

Mühürlü Köşk izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 7, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: