Killer Elite izle

Yapım: 2011 ~ ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Suç
Yönetmen: Gary Mckendry
Oyuncular: Jason Statham, Robert De Niro, Clive Owen, Dominic Purcell, Yvonne Strahovski, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Birol Tarkan Yıldız, Ben Mendelsohn, Lachy Hulme, Aden Young, Barry Stones, Birol Tarkan Yildiz, Brendan Charleson, Chris Anderson, Daniel Messier, Daniel Roberts, Firass Dirani, Grant Bowler, Kristy Barnes-cullen, Matthew Nable, Michael Carman, Puven Pather, Rodney Afif, Sandy Greenwood
Senaryo: Matt Sherring, Gary Mckendry, Ranulph Fiennes
Senaryo (Kitap): Ranulph Fiennes
Yapımcı: Christopher Mapp, Michael Boughen, Sigurjon Sighvatsson, Steve Chasman, Tony Winley, Matthew Street
Görüntü Yönetmeni: Simon Duggan
Müzik: Reinhold Heil, Johnny Klimek
Süre: 1 saat 45 dk
Gösterim Tarihi: 23 Eylül 2011 (Türkiye)

Konusu: İngiliz Gizli Servisi’nin eğitimli ve emekli üyelerinden biri (Jason Statham), kendisini yetiştiren kişi (Robert De Niro) zor durumda kalınca bu tehlikeli hayata geri dönmek zorunda kalır. Fakat dostunu kurtarmak için girişeceği bu macerada, karşısında en az kendisi kadar yetenekli bir diğer ajan bulunmaktadır. Dostunu kurtarmak, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Bu filmin çıkacağı tarih açıklandıktan sonra telefonuma bir hafta öncesinden hatırlatmayı koymuştum bile. Çıkacağı günü iple çekiyorum. Yvanno Strahovski ve Jason Statham ‘ı aynı filmde görecegini bilmek insanı heyecanlandırıyor.

Bu filmin çıkacağı tarih açıklandıktan sonra telefonuma bir hafta öncesinden hatırlatmayı koymuştum bile. Çıkacağı günü iple çekiyorum. Yvanno Strahovski ve Jason Statham ‘ı aynı filmde görecegini bilmek insanı heyecanlandırıyor.

Jason statham varsa bu film her türlü izlenir.. aksiyonun ilk ismi ve diğer oyuncularda kaliteli mutlaka mükemmel bi film olucak ve bu filme kadar izlenicek hiç film yok sinemada. sabırsızlıkla bekliyorum.

Killer Elite izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 17, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: