Barbie Prenses Okulu izle

Konusu: Blair Willows adında nazik bir genç kız Prenses Okulu’na katılma hakkı kazanır. Burası dans etmeyi, çay partisi vermeyi ve bir prensesin nasıl davranması gerektiğini öğreten büyülü ve modern bir okuldur.

Blair, bu sihirli dersleri ve yeni arkadaşları Prenses Hadley ve Delancy’yi çok sevmiştir. Ancak öğretmeni Dame Devin, Blair’in krallığın kayıp prensesine benzediğini fark ettiği zaman, Blair’in dünyası altüst olacaktır. Tahta sahip olmaması için karşısına türlü engeller çıkarılan ve entrikalar arasında kalan Blair, dostları Hadley ve Delancy ile asıl kimliğini ispat etmek zorundadır.

Güzel ve nazik bir kız olan Blair Willows Prenses Okuluna katılma hakkı kazanır. Bu dans okulu, dans etmeyi, çay partisi vermeyi ve bir prensesin nasıl davranması gerektiğini öğreten büyülü ve modern bir yerdir. Blair, bu sihirli dersleri ve yeni dostları Prenses Hadley ve Delancy’yi çok sevmiştir.

Fakat öğretmeni Dame Devin, Blair’in krallığın kayıp prensesine benzediğini anladığı anda, Blair’in dünyası altüst olacaktır. Tahta sahip olmaması için karşısına birçok engeller çıkarılan ve entrikalar arasında kalan Blair, arkadaşları Hadley ve Delancy ile asıl kimliğini kanıtlamak mecburiyetindedir.

Barbie Prenses Okulu izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 19, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: