Korku Evi izle

Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: Dram, Gerilim, Gizem
Yönetmen: Jim Sheridan
Oyuncular: Rachel Weisz, Naomi Watts, Daniel Craig, Marton Csokas, Elias Koteas, Claire Geare, Sarah Gadon, Taylor Geare, Chris Owens, Marlee Otto, Bernadette Quigley, David Huband, Douglas Nyback, James Collins, Joe Pingue, Mark Wilson, Márton Brezina, Robert J. Tavenor, Ryan Blakely
Senaryo: David Loucka
Yapımcı: Ehren Kruger, Daniel Bobker, David C. Robinson, James G. Robinson
Görüntü Yönetmeni: Caleb Deschanel
Müzik: Lise Richardson
Gösterim Tarihi: 30 Eylül 2011 (Türkiye)

Konusu: Senaryosu David Loucka tarafından yazılacak olan filmde Connecticut adlı küçük bir şehre taşınan ve kendileri için ideal bir ikametgah bulduğunu düşünen bir ailenin hikayesi anlatılacak. Zamanla ailenin babası başta olmak üzere tüm aile yeni evlerinde yeni komşularının toplu katliam yaptığını keşfedecek. Craig ailesi ile birlikte bir önceki ikametçileri öldürülen evini bulmaya çalışacak. Filmde Weisz onun eşini, Watts ise yeni komşusunu canlandıracak.

konusunu okuyunca normal klişe bir film olarak nitelendirdim ancak fragmanı izleyince güzel olduğunu düşünüyorum..sinemada değil ama evde izlenicek bir filme benziyor.

Afişinden uzak doğu uyarlaması gibi duran, konusuyla da tipik bir amerikan gişesi olacağa benzeyen, bana göreyse oyuncuların hatırına izlenebilir belki kategorisinden olan film.

konu itibari ile gerçekten banada tanıdık geldi ama çok farklı bir konusu var bence kaliteli bir yapım çıkar ortaya bekleyelimde görelim.

filmin konusu tanıdık. buna yakın çok film var. akışı iyi işlenirse film sıradanlıktan çıkar. vizyon tarihine epey var. zamanı geldiğinde (yadan nete düştüğünde izleyelim bakalım nasıl bir film olmuş 🙂

Korku Evi izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 20, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: