Harry Sally İle Tanışınca izle

Konusu: Harry de Sally de Chicago Üniversitesi’nde okudukları halde ancak mezuniyetten sonra New York’a giderken tanışır. Yolda uzun uzun sohbet ederler ve ‘Kadın ile erkek sadece arkadaş olamaz’ kanısına varırlar. New York’a varınca ikili kendi hayatlarını yaşar ancak arada görüşüp birbirlerine olan bitenden bahsederler. Bir gün Harry eşinden, Sally de sevgilisinden ayrılır ve karşılaştıklarında, aralarında iyi bir dostluk başlar. İkili artık birbirine aşık olmamak için büyük çabalar sarf edecektir.

90 lar romantik ,dram,romantik komedi filmlerini seven biri olarak hiç sıkılmadan seyrettiğim bir film.Güzel bir film olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.izlediğim bir çok dizide de bu filmden alıntılar yaptıklarını gördüm ki benim de favori sahnelerimdi.Filmden sonra bir çok diyolog ve film repliği aklınızda kalıyor.Bence çok sıcak bir film, oyunculuklar da çok kaliteli.Meg ryan herzaman ki gibiçok sevimli zaten ama Billy crystal biraz daha göz önünde,çok başarılı.Tom Hanksden sonra meg ryan ile en çok yakışan ikinci oyuncu olduğunu düşünüyorum.Keşke beraber daha fazla film çekselerdi.Bu türü sevenler muhakkak izlemeli.Benim favori filmlerimden tavsiye ediyorum.

Güzel bir aşk hikayesi..Yıllarca süren bir karşılaşma tesadüfler… ve aşk….ve mutlu son…

Meg Ryan ın genç zamanları…Ama cok tatlı:) Oyunculuk mükemmel..Yer yer komik yer yer hüzünlü bir aşk ve arkadaslık hikayesi..İzleyin ve görün:)

Harry Sally İle Tanışınca izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 21, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: