Setup izle

Yapım: 2011 ~ ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Yönetmen: Mike Gunther
Oyuncular: Bruce Willis, Mischa Barton, Jenna Dewan, 50 Cent, Ryan Phillippe, James Remar, Shaun Toub, Will Yun Lee, Randy Couture, Jerry Ferrara, Jay Karnes, Jordan Trovillion, Susie Abromeit, Ambyr Childers, Brett Granstaff, Megan Vickers, Omar J. Dorsey, Patrick Moug
Senaryo: Mike Behrman, Mike Gunther
Yapımcı: 50 Cent, Barry Brooker, Martin Blencowe, Peter Benz, Stephen J. Eads, Patricia Eberle
Görüntü Yönetmeni:Steve Gainer
Müzik: The Newton Brothers
Süre: 1 saat 30 dk
Gösterim Tarihi: 04 Kasım 2011 (Türkiye)

Konusu: Uzun süredir arkadaş olan Sonny (50 Cent), Vincent (Ryan Phillippe), ve Dave (Brett Granstaff) kendi çaplarında basit birer hırsızdırlar. Ancak gurubun üyelerinden Vincent, hayatlarını yeniden kurmaları için bir iş planmaktadır. Buna karşın Sonny bu suçlu yaşımdan sıkılmış ve bırakmak istemektedir. Gurubun diğer üyesi Dave ise eşi Valerie (Susie Abromeit) ile yeni bir hayat kurmak istemektedir.

Mücevher soygunu yapmayı planlayan bu arkadaş gurubu, işler umdukları gibi gitmeyince birbirlerine düşman olurlar ve büyük bir yarış içine girerler. Bruce Willis ise şehrin en korkulan mafya babası olan Biggs rolündedir.

Dostluğun önemi üzerine kurgulanmış başarılı bir film, nitekim dostuyla arasında husumet olmasına rağmen ona zarar vermemeyi tercih eden Sony izleyicilere mükemmel bir ders vermekte. Sonrasında çalan (How do you want to be rememberd -nasıl hatırlanmak istersin- ) şarkı ise verilmek istenen mesajın izleyiciyi etkileme kabiliyetini artırmakta.

Filmde Bruce Willis başrolde değil gibi pek ön planda değil 50 Cent’in filmi olmuş 🙂 konu pek şaşırtıcı değil çok büyük ümitle izlemeyin ama Bruce Willis ve 50 Cent için izlenir. puanım 10/6

Setup izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 24, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: