Kör Tutku izle

Konusu: 17 yaşındaki bir fotoğrafçı, kurallarını bozup modellerinden birine âşık olduğu sırada kendini bir cinayet vakasının ortasında bulur.

Güzeldi güzel olmasına da filmde bişeyler eksikti ama ne onu bilmiyorum sanki konu bi anda yazılmış yönetmende hadi çekelim demiş gibi geldi bana… ama yinede izlenebilir..

İyi başladı ortalara doğru sıkıcı bir film olmaya dogru giderken bir anda enteresan bir finalle ii toparladı gibime geliyor genede bazı izleyenlerin ilgisini ve beğenisini çekeceğini düşündüğüm bir film.

Aslında bu psiko-sosyal öğlerle harmanlanmış polisiye hikaye daha yetkin bir yönetmen ve oyuncu kadrosuyla çok daha popüler bir film olabilrdi.Ama yine de idare eder,izlenildiğinde çok da kötü bir film izlemiş olmazsınız. İmdb puanına da aldanmayın, ben bu filmden çok daha kötü olan ama çok daha yüksek puanlara sahip o kadar çok film gördüm ki İzeleyeceklere iyi seyirler. Bu arada filmdeki kızlar bir harika..

Güzel bir senaryo olmasına rağmen çok hoşuma gitmedi.İnsanı çileden çıkartan bir müzik ve kötü oyunculuklar olmasa gayet iyi bir yapım ortaya çıkabilirdi..

Kör Tutku izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 25, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: