Sadece Arkadaş izle

Ryan Reynolds, Amy Smart ve Anna Faris simaları beyaz perdede yabancı olmayan sanatçılardandır.. Filme Ryan romantikliği ve şaşkınlığı, Amy aşkı, Anna ise Komikliği katmıştır.. Filmde sevdiği kız olan Jamie Palamino’dan (Amy Smart) uzak duramayan Chris Barender (Ryan Reynolds), Jamie ile yalnızca arkadaş kalmaya razı olmuştur. Fakat bir süre sonra buna dayanamaz ve şehrini terk ederek başka bir şehire geçip bir şirkette iş bulmuştur. Hayatı boyunca kilolu olan bu kahramanımız bu yeni şehirde yeni başlangıçlar yapmış ve hem fit birisi olmuş hem kariyer sahibi olmuş hem de kızların gözdesi olmuştur.. Bir gün şehrine popstar sevgilisi Samantha James(Anna Faris) ile geri döndüğünde Jamie’ye olan aşkı depreşmiş ve eski arkadaşına tekrar aşık olmuştur.Şimdi sırada onu etkilemek vardır.Ama kahramanımız bunu eline gözüne bulaştırmaktan geri kalmamıştır..

hırslı fakat şişman erkek ve güzel ama onu arakdası olarak gören kız…

Klasik hikaye ama ben bu tarz filmleri sevdiğimden sanırım sonunu bildiğim halde genede bu tarz filmleri hep izliyorum. Buda güzeldi izlenebilir..

Filmin beklenen sonunu çok uzattılar gibi geldi ama gene ryan çok iyi iş çıkardı, bazı sahnelerde kendimden geçmedim değil hani, anna tam bir s..tük olmasına rağmen o da mükemmeldi, ve tabii chris klein den nefret ettik, ama boş zamanlarınızda izlenecek güzel bir filmdi.

Ryan ve Amy filmi çekici hale getirmiş. Türünün üst sıralarında bir film olmamasına rağmen çoğu kişinin hayatından gerçek bir kesiti yansıtması bakımından hoştu. Lise yılarında hangimiz en yakın arkadaşına aşık olup açılamamıştır kim bilir.

Romantikten çok duygusal vardı ama romantikte vardı ve bence komik olması filmi izlenir kılmıştı.Beğendim açıkçası izlenebilir ve yer yer güldürebilen bir film.

Sadece Arkadaş izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on September 29, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: