Sakın Konuşma izle

Konusu: Başarılı bir psikiatristin kızı kaçırılır. Kaçıranlarla bağlantı kurduğunda, imkansıza yakın bir talepleri olduğunu anlar psikiatrist: Gizli bir kodu bilen katatonik bir genç kadın vardır. Psikiatristten istenen, bir anlamda onun zihnine girerek, hatırlayamadığı bu şifreyi ona hatırlatmasıdır.

Kızını kurtarmak için mesleki becerisini devreye sokan psikiatrist rolündeki Michael Douglas’ın oyun gücüyle dikkat çeken, gerilimli bir yapım…

Türünde neden psikoloji yer almamış anlaymadım doğrusu.çoğunlukta psikoloji ağırlıklı bir film. özellikle psikoloji filmlerini seviyorsanız muhakkak izlemeniz gerekir bu filmi.

britanny murphy ın ve michael douglasın harika bir bir performans sergilediği film.

Kesinlikle sürüklenip gidiceğiniz mükemmel bir film … Michael Douglas ‘ ı ilk bu filmde tanıdım ve gayet başarılı bir oyuncu… İzlenmesi gereken bir film..

Güzel bir filmdi. Hikayesi gayet yerinde ve iyiydi. Konusuyla süreklilik arz eden gizliliği var. Ardında gizlenen sırların açığa çıkışı beklenirken aynı zamanda temposuyla ve heyecanıyla beğeniyi kazandıran bir film olmuş. Oyuncu kadrosu bir hayli zengin. Tek bir konu üzerinden ilerlemeyip birbirine bağlantılı olması da dikkat çekiyor. Brittany’nin oynadığı karakter açısından biraz psikolojik yönüde barındırmış. Türü adına izlemeye değer.

Sakın Konuşma izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 3, 2011, in Film izle and tagged , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: