Kara Şimşek izle

Konusu: Üniversite okuyan gençlerden biri havada uçabilen bir aracı olur. Bu inanılmaz araca sahip olması şehir trafiğinden uzaklaşıp rahata erdiğini düşündürür. Fakat sadece bunla yetinmeyecektir. Artık şehrin koruyucusu ve kötülere karşı amansız bir savaşçıya dönüşecektir.

Moskovalı bir Üniversite öğrencisi uzun süredir en büyük hayalinin peşinden gitmektedir. Daha sadece hayal olarak düşündüğü şey gerçek olur ve Uçan bir araba sahibi olur .Sadece trafikten kurtulduğunu sanarken bir anda şehrin kötülere karşı gizemli savaşçısı, koruyucusu haline gelir…

Belli bir kuşağın çocukluğunda bu dizinin başlayacağı saati iple çekmeyen mi var mı acaba? Ama film biraz vasat olmuş bence. Heyecan aksiyon ya da adı her neyse o çocukluğumuzda bizi bu diziye mıhlayan. İşte onun dozu biraz daha yüksek tutulabilirdi aslında…

Neydi be o eski günler bu dizideki araç hakkında çocukken ne fenomenler uydururduk yok türkiyedede var japonlar yapmış falan diye. hatta hiç unutmuyorum 80′li yılların birinde bakırköyde adamın biri bu araca benzer biR araca uzaktan kumandalı microfon takıp millete aracı park ettigi yere yakın bir dükkandan microfonla aracın başına milleti toplardı araç konuşuyormuş gibi..

Kara Şimşek izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 6, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: