Sevimli Hayaletler izle

Konusu: İnsanları kandırarak iki hayaletle ortalığı birbirine katan ve para kazanan bay hayalet avcısı M.j. Fox ,sounda bir kayaya çarpar seri bir katil hayalet alınlarına rakam koyarak seçtiği kişileri öldürmektedir..Bunu durdurmak içinelinden geleni yapar ve olay daki gün yüzüne çıkmamış gerçekleri bulur..

Bu filmi küçük yaşta televizyonda izlemişti gece geç saatlerde yayınlanmıştı bende adını unutmuştum tabii bu filmi arıyordum sonunda buldum çok sevinçliyim.

Konusu çok değişik izlerken sıkılmıyor insan keyif alıyor ancak bu film içinde zamanınızı harcamaya gerek yok tv de falan rastgelirseniz izleyin derim…

Benim en çok beğendiğim filmlerden biri gereçekten çok eğlenceli sıkmayan konusuda bi o kadar sağlam güzel bir film acaba günümüz teknolojisinde yapılsa ne olurdu bilinmez ama zamanına göre güzel bir yapıt…

Televizyonda her çıktığında izledim ve yine olsa yine izlerim:))Bu kadar eğlenceli ve temposu yüksek bir filmi kimse kaçırmamalı bence..Özellikle yukarıdan mezara düştüğü ve ölüyü görüpte bağarması çok komikti. Bunu izledikten sonra eminim hayaletlere karsı bi sempatiniz olacaktır..

oyunculuklar zaten harikaydı,puanım 10/10!

Sevimli Hayaletler izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 8, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: