Bendeyar izle

Yapım: 2011 ~ Türkiye
Tür: Aile, Aksiyon, Dram
Yönetmen: Haşim Akten
Oyuncular: Yasemin Balık, Ali Başar, Melda Bekcan, Yaşar Alptekin, Kazım çarman, Uğur Kıvılcım, Mehmet Ali Tuncer, Haşim Akten, Senai Demirci, şemsa Deniz Tolunay
Yapımcı: Haşim Akten
Görüntü Yönetmeni: Ömer Faruk Karacan
Gösterim Tarihi: 14 Ekim 2011 (Türkiye)

Konusu: Bir kahraman ama insanlara ve hayata küskün sadece kızını korumak için yaşayan ve dağa inzivaya çekilmiş bir kahraman… zulmün emrinde olmanın çelişkisini yaşayan bir ajan masum ama bilinçli kendini yalnız bırakan kaderini azme dönüştüren baba özlemi ile tutuşan iffetli ve sevgisi aslice bir genç kız asr-ı saadet özlemi içinde ama öfkesine yenik düşen radikal genç kendisine sunulan sevgi ile hatalarından kurtulan bir delikanlı asaletli bir kadın ve bir anne

Ülkemizin saçmasapan değilde böyle bilinçlendirici filmlere ihtiyacı var evet belki oyuncu kadrosu pek iddialı değil evt belki profesyonel bi film olmayabilir ama verdiği mesajların başarısına inanıyorum..

Valla alışa gelmiş türk örf adet gelenek göreneklerini altüsteden kültür yozlaşmasına sebep olan klasik Türk Filmlerinden apayrı bir çizgi bambamşka bir yapım. Adından söz ettirek örnek bir hikaye. Kurtlar vadisi Irak ve filistin’ de buna örnek gösterilebilir. Bence İzlemeye izlerkende Düşünülmeye değer bir film.

İNANIYORSAN EN GÜÇLÜ SENSİN

Bendeyar izle

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 9, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: