İyi Komşular izle

Konusu:Louise bir garsondur ve kedileri çok fazla sever,Spencer ise güler yüzlü iyi niyetli cana yakın tekerlekli sandalyeye mahkum dost canlısı biridir, Victor utangaçtır aynı zamanda karşısındakini memnun edebilmek için elinden geleni yapmaya çalışan biridir. Montreal de yaşayan bu komşular uzun zamandır bir seri katil haberiyle huzursuzlardır kimse kimseye güvenmemektedir. Bir gece Spencer ve Louise aniden karşılaşırlar ikisininde elleri kanlıdır.

Yönetmen Tierney bir seri katil gerilimi olan Canım Komşularım ile liseden çıkıp kanlı cinayet mahallerine gidiyor. Kedisever bir garson olan Louise, Montréal’de bir apartman dairesinde yaşamaktadır. Tekerlekli sandalyeye mahkûm, dost canlısı, güler yüzlü Spencer’la komşudur. Karşısındakileri memnun etmek için her şeyi yapan utangaç Victor, binaya taşındığında çabucak ikisiyle arkadaş olur. Bir gece Louise ile Spencer rastlaşır. İkisinin de ellerinde kan vardır. Şehirde kol gezen bir seri katil yüzünden, kimse birbirine güvenmemektedir. Tierney’nin başrolünde yine Jay Baruchel’in oynadığı önceki filmi Trotsky 2010 yılında Festival’de gösterildi.

İyi Komşular izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 10, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: