40 Yıllık Bekar izle

Tür: Komedi, Romantik
Yönetmen:Judd Apatow
Süre: 1 saat 56 dk
Oyuncular: Steve Carell, Elizabeth Banks, Paul Rudd, Seth Rogen, Jonah Hill, Leslie Mann
40 yaşında olmasına rağmen henüz hiç bir kadınla ilişki yaşayamamış olan ve bakirliğini korumayı bu güne dek sürdüren orta yaşlı Andy iş arkadaşları ilede oldukça iyi geçinen mülayim birisidir. Bir kadınla ilişkiye girmediğini ise saklamaya çalışır bu sorunu halletmek için gözüne birisini kestirecek ve onunla ilişkiye girmek için eğitimler alacaktır. Bu sırada ise romantizm ağır basacak ve farklı duygular hissetmeye başlayacaktır.

40 yaşına geldiği halde henüz bir kadınla cinsel ilişkiye girmediği için bakirliğini koruyan orta yaşlı ve iyi niyetli bir erkek fikri vardır.O İş arkadaşlarıyla her zaman iyi geçinmeye çalışan yumuşak başlı bir erkektir. Bir kadınla cinsel ilişkiye girmediğini herkesten gizlemeye çalışır. Bu mesele artık canına tak etmiştir. Kafasına koyduğu hedefini eninde sonunda “başarmak” için kapsamlı bir eğitim süreci başlatır.

Komedi açısından gerçekten güzel bir filmdi yer yer kahkahayı basmadan geçemiyorsunuz eğer arkadaş ortamında izlerseniz daha büyük zevk alabilirsiniz.Film süre olarak biraz uzun az da olsa bazı yerlerinde sıkılyorsunuz ama bu sizi filmden koparmıyor.İzlemenizi tavsiye ederim.

NOT:AİLEYLE BİRLİKTE İZLEMEYİN..:))

Sayılı komedilerden biri olduğu düşüncesindeyim.İyi bir komedi filmi izlemek isteyenlerin hemen açıp izlemesini öneririm.Steve Carell ise rolüne cuk diye oturmuş.Ayrıca filmdeki ağda sahnesi en çok güldüğüm yerlerden biri ve Steve Carell çekimlerde gerçekten ağda yaptırmış ve sonrasında bu fikrin oldukça saçma olduğunu söylemiş.

40 Yıllık Bekar izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 11, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: