Kim Tutar Bizi 25 Ekim izle

Kim Tutar Bizi

Kanal D’de bugün (25 Ekim Salı) sunuculuğunu Erdem Yener’in yapacağı “Kim Tutar Bizi” adlı, eğlence dolu, yepyeni bir yarışma programı daha başlıyor.

Yarışmanın kuralları
Her ekibin 4 kişiden oluşacağı yarışmada her şey çok doğal. Yarışmacılara çılgın bir görev verilecek. 4 gençten uluşan ekip, bu göreve istedikleri ortamda rahat rahat hazırlanacaklar. Eğlence dolu bu kısmın sonu ise, eğlenceli olduğu kadar stresli bir anı da beraberinde getirecek: Final anı! Gençler dolu dolu çalıştıkları bu görevi, büyük bir kalabalığın önünde tek seferde başarmaya çalışacaklar… Görevi başarırlarsa, seçtikleri ödüllerin de sahibi olacaklar. Her dakikası adrenalin, heyecan ve kahkaha dolu olan “Kim Tutar Bizi”; gençlerin kendi aralarındaki tadına doyulmaz eğlenceleri, Erdem Yener’in de esprili ve dinamik sunumuyla ekran başındaki izleyicilere keyif dolu saatler vaat ediyor. Bu müthiş heyecanı sakın kaçırmayın!

Kim Tutar Bizi 25 Ekim izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 24, 2011, in Film izle, Kim Tutar Bizi and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: