Korku Kapanı 4 izle

Konusu: Bir grup arkadaş kış tatilleri süresince snowmobiling yapmaya karar verirler. Ancak kış şartlarının etkilediği ortamda fırtınanın etkisiyle yanlış bir dönüş yaparlar ve fırtınada kaybolurlar. Ve kendilerine sığınabilecekleri bir barınak ararken terkedilmiş bir sanatoryuma rastlarlar. Doğa şartları ve fırtınadan korunabildikleri için burayı bulduklarından şimdilik mutludurlar. Fakat sanatoryum sorunlu bir geçmişe sahiptir, eski hastaların bazıları hala orada bulunmaktadır ve davetsiz ziyaretçilerden pek de mutlu olmamışlardır! Kolejli gençler ölümcül kedi-fare oyununda hayatta kalabilmek için gece boyunca savaşmak zorundadır. Doğa şartları nedeniyle mahsur kaldıkları bu yerdeki güç gösterisinden kendilerini sadece fikirleri koruyabilecektir.

İlk üç seriyi izledim lakin en iddialı bölümü 4.cü seri diyebilirim. Şimdiye kadar izlediğim en kaliteli korku filmi serisi Korku Kapanı filmidir. Yine mutanglar,yine vahşet.. Henüz vizyona girmedi,izleme şansına sahip oldum. Bu son seride sadece tek bir sahne eleştirime hedef oldu,çakmağı ver demesi.Sanırım seri devam edecekki çakmağı istedi…Ben sinir oldum o sahnede. 10/7.5

Korku Kapanı 4 izle

Advertisements

About pembelim

oylesine yazacağim bakalim neler olacak.

Posted on October 24, 2011, in Film izle and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: